316139185 693500615422198 2062357466615741529 nDnia 18.11.2022 r. grupa uczniów klas 1 Ta, 1 Th oraz 1 Ts pod opieką p. Anna Klebaniuk- Szołonik,  p. Barbary Bieleckiej oraz p. M. Piszcz uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.

Pierwszym punktem programu był pobyt w Escape Room, gdzie zadaniem uczestników było wydostanie się z zamkniętego pokoju. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy gracze rozwiążą wszystkie przygotowane dla nich zagadki i łamigłówki. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, szybką dedukcją oraz spostrzegawczością i  powodzeniem doprowadzili do wydostania się  z pułapki. Jednej grupie udało się to już po 20 minutach!

Uczniowie, którzy nie brali w tym czasie udziału w zabawie, pod opieką nauczycieli spędzali czas w pobliskiej Galerii Wileńskiej.

Kolejna atrakcja, która czekała uczniów tego dnia to paintball laserowy. Jak się wkrótce okazało, uczniowie świetnie się bawili. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację, a co najważniejsze integruje grupę graczy.

Po pełnej wrażeń zabawie, udaliśmy się na posiłek do Centrum Handlowego- Arkadia.

Ostatnim punktem programu był pobyt na torze gokartowym. Ta zabawa, choć krótka, wyzwalała w uczestnikach wiele emocji i chyba okazała się najlepszą atrakcją tego dnia.

Była to bardzo owocna w miłe wspomnienia wycieczka i na pewno zapadnie ona uczestnikom na długo w pamięci.
A resztę dopowiedzą zdjęcia...