received 452717610272068Jak co roku, w okresie przedświątecznym,  gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Białej Podlaskiej oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej. Dzieci z niecierpliwością czekały na zorganizowane im w naszej szkole warsztaty piernikowe. Miały one okazję poznać tradycje związane z wypiekiem ciasta piernikowego. Mogły wcielić się w rolę cukierników podczas wypiekania i dekorowania lukrem, kolorowymi ozdobami z masy cukrowej, posypkami oraz cukierkami pierników w kształcie bombek i choinek. Wykonywane zadania sprawiały dzieciom wiele radości.

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klas hotelarskich i gastronomicznych pod opieką koordynatorów warsztatów- p. Wiolety Kuliczanki, Moniki Makarewicz i Bożeny Zajdel.