ozdobyW okresie przedświątecznym  został rozstrzygnięty konkurs pt. „Najpiękniejsza własnoręcznie robiona ozdoba choinkowa”.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie naszej szkoły. Jego celem było podtrzymanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz pobudzenie aktywności twórczej uczestników.

Do konkursu zgłoszono 14 ozdób choinkowych. Komisja konkursowa  dokonała oceny prac, biorąc pod uwagę ich walory estetyczne tj. zastosowana kompozycja, kolorystyka, dodatki, oryginalność pomysłu oraz dobór wykorzystanych materiałów plastycznych.

Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne. Jednak po wnikliwej ocenie udało się.

Laureaci konkursu w kategorii: ,,ozdoba tradycyjna’’ i ,,ozdoba nowoczesna’’ otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienie - upominek.

konkurs ozdoba

Organizatorzy konkursu P. Mariola Chwedoruk i P. Monika Piszcz składają podziękowania komisji konkursowej P. Joannie Żarkiewicz, P. Marcie Osiej, P. Elżbiecie Krasieńko za poświęcony czas i ocenę ozdób choinkowych.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz oryginalnych pomysłów we własnej twórczości.