foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 144814 luty, dzień świętego Walentego upłynął w naszej szkole pod znakiem koloru czerwonego, symbolu miłości. Już dwa tygodnie wcześniej działalność rozpoczęła poczta walentynkowa, która okazała się znakomitym pomysłem na celebrowanie tego pięknego czasu. Młodzież z Samorządu Uczniowskiego rozdała setki listów adresowanych zarówno do uczniów, nauczycieli, jak i personelu administracyjnego. Tego dnia rozbrzmiewała w szkole wesoła muzyka, a podczas długiej przerwy kilkadziesiąt par odtańczyło Walentynkową Belgijkę. Wszyscy świetnie się bawili, a zapisane w pamięci wspomnienia pozostaną u wszystkich do kolejnego eventu.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy serdecznie do udział w naszych kolejnych działaniach.

 Samorząd Uczniowski

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz