foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20230228 140753 wynikZa niedługą chwilę uczniowie klas maturalnych naszej szkoły opuszczą jej mury już po raz ostatni, ale zanim to nastąpi, intensywnie zastanawiają się co dalej? Gdzie mogą poszerzać i rozwijać swoją już zdobytą wiedzę i umiejętności z dziedziny architektury krajobrazu ? Uczniowie klasy 4 kTG technikum architektury krajobrazu postanowili zatem poszukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, wybierając się w dniu 28 lutego do Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. To właśnie tutaj na Wydziale Nauk Technicznych, między innymi  nasi uczniowie będą mogli w najbliższej przyszłości podjąć studia pierwszego stopnia  na kierunku Architektura Krajobrazu,

Dzięki uprzejmości Pani Doktor Alicji Baranowskiej nasi uczniowie zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną w roku akademickim 2023/2024 na Wydziale Nauk Technicznych  Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Poznali między innymi tematykę studiów Architektura Krajobrazu oraz Rolnictwo. Zasiadając w na jednej z Auli uczelni, mogli poczuć się jak przyszli studenci.

Odpowiedzi na nurtujące ich pytania nasi uczniowie otrzymali w trakcie wykładu Pani Doktor Alicji Baranowskiej oraz podczas bardzo miłego poczęstunku, na który zostali zaproszeni.

W trakcie zwiedzania uczelni poznali również jej bazę lokalową i dydaktyczną oraz odwiedzili Biblioteką Akademicką. To tutaj poznawali jej nowoczesną bazę oraz mieli okazję zapoznać się z elektronicznym sposobem wypożyczania książek w tej bibliotece.

Pełni nowych wrażeń i nadziei na najbliższą swoją przyszłość wrócili do swoich domów, marząc o dalszej karierze zawodowej w dziedzinie Architektury Krajobrazu.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz