received 776410193500802 wynikNadszedł czas na wyjątkową edukację fryzjerską.
 Miło nam poinformować, że Akademia Babicz jest oficjalnym patronem klas fryzjerskich Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej
Akademia Babicz jest członkiem  elitarnej grupy ALTERNATIVE HAIR SHOW, odnosi duże sukcesy na ryku międzynarodowym i jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych fryzjerów z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Dzięki pasji do tworzenia, ogromnej kreatywności i zaangażowaniu edukatorów, dział edukacji wciąż ewoluuje, poprzez wprowadzanie innowacyjnych technik szkoleń czerpanych z najnowszych trendów fryzjerstwa. Każde szkolenie  poszerza światopogląd pozwalając fryzjerom  podejść do pracy z nowym spojrzeniem, większą motywacją i radością.
Patronat pozwala połączyć szkolną wiedzę i pierwsze praktyczne doświadczenia w pracy zawodowej.
Od 2022 roku nasza placówka aktywnie korzysta z autorskiego programu nauczania Akademii Babicz znajdującej się na platformie www.babiczonline.com
Proces nauki w klasach patronackich, to nie tylko nauka w szkole i na platformie, ale także zdobywanie praktycznej wiedzy w siedzibie firmy, która postanowiła wesprzeć edukację  naszych uczniów.
Edukacja, rozwój, motywacja i kreatywność, to podstawy pracy kazdego stylisty i podstawy funkcjonowania każdego salonu fryzjerskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszej wizyty naszych uczniów w siedzibie Akademii Babicz, w pięknym Krakowie.