dsc 009628 kwietnia, w czasie uroczystego apelu, pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie podsumowali kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Dyrektor szkoły, pan Ireneusz Długołęcki, po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia uczniom, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz tym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i 4,5. Pamiątkowe dyplomy otrzymały również osoby ze stuprocentową frekwencją oraz wykazujący się systematyczną pracą na rzecz szkoły. Z kolei symboliczne statuetki odebrali uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen pięknych wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach, z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.

A tymczasem życzymy wszystkim udanego odpoczynku, niezapomnianych przeżyć i trafnych wyborów życiowych!