foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

399297069 1057958415186061 8726921730115007902 nWzorem ubiegłych lat, w tym roku również promujemy przyszłościowe kierunki kształcenia w naszym „Ekonomiku”.
27 października 2023 r. uczniowie z klas technik hotelarstwa i technik usług fryzjerskich pod opieką nauczycieli gościli w grupie Sówek w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Białej Podlaskiej.
Celem wizyty było przybliżenie przedszkolakom oraz zapoznanie ich ze specyfiką pracy fryzjera i hotelarza.
Sześciolatki wysłuchały prelekcji dotyczącej zawodów oraz mogły wszystkiego dotknąć, o wszystko zapytać, a także użyć podczas zabawy.
W ramach zajęć, przyszłe fryzjerki, chętnym chłopcom układały fryzury, a dziewczynkom zaplatały kolorowe warkoczyki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się palety kolorystyczne i główki treningowe na których młodzi fryzjerzy ćwiczyli układanie fryzur pod okiem nauczyciela.
Przedszkolaki wykazały się kreatywnością, tworząc prace plastyczne, gdzie samodzielnie projektowały i wykonywały jesienne stylizacje fryzur z kolorowych liści.
Uczniowie z klas hotelarskich pokazali dekoracyjne formy łamania serwet i wspólnie z przedszkolakami układali serwetki na różne sposoby. Zaprezentowali również dzieciom jak pięknie składać ręczniki, aby uzyskać wspaniały element dekoracyjny. W wyniku owocnej współpracy powstały śliczne łabędzie i misie, które cieszyły się największą popularnością.
Wizyta ta dostarczyła wszystkim mnóstwa radości oraz niezapomnianych wrażeń. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach, a także obserwowały poczynania swoich starszych koleżanek i kolegów.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały : p. Elżbieta Horodecka i p. Wioleta Kuliczanka. Młodzież z klas fryzjerskich przygotowała p. Katarzyna Kroszczyńska.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz