foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ekonomiksu18 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów uczniowskich szkół średnich  z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.
Celem spotkania było omówienie współpracy pomiędzy samorządami uczniowskimi szkół a Młodzieżową Radą Miasta zakresie organizacji wydarzeń, akcji społecznych oraz inicjatyw mających na celu poprawę warunków życia i funkcjonowania młodzieży w naszym mieście.
Przedstawiciele poszczególnych szkół przedstawili zadania i działania realizowane przez samorządy uczniowskie oraz przeszkody, które napotykają podejmując działania. Wszystkie szkoły zaprezentowały się świetnie. Chwilę później nastąpiła "burza mózgów" dotycząca propozycji działań, wydarzeń i inicjatyw, które można podjąć we współpracy  z Młodzieżową Radą Miasta, w celu integracji młodzieży. Spotkanie zakończyło się, miejmy nadzieję, owocnym panelem dyskusyjnym.
 Jednym z głównych pomysłodawców i organizatorów spotkania był przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta DAWID SENOUCI uczeń naszej szkoły.
 Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Demczuk, Ewa Szymczuk, Wiktoria Sucharzewska, Wiktoria Ignatiuk, Jakub Sidorczuk i Łukasz Błachowski. Wystąpienie i propozycje naszych przedstawicieli spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem pozostałych uczestników. 
 CZEKAMY NA EFEKTY!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz