ekonomiksu18 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów uczniowskich szkół średnich  z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.
Celem spotkania było omówienie współpracy pomiędzy samorządami uczniowskimi szkół a Młodzieżową Radą Miasta zakresie organizacji wydarzeń, akcji społecznych oraz inicjatyw mających na celu poprawę warunków życia i funkcjonowania młodzieży w naszym mieście.
Przedstawiciele poszczególnych szkół przedstawili zadania i działania realizowane przez samorządy uczniowskie oraz przeszkody, które napotykają podejmując działania. Wszystkie szkoły zaprezentowały się świetnie. Chwilę później nastąpiła "burza mózgów" dotycząca propozycji działań, wydarzeń i inicjatyw, które można podjąć we współpracy  z Młodzieżową Radą Miasta, w celu integracji młodzieży. Spotkanie zakończyło się, miejmy nadzieję, owocnym panelem dyskusyjnym.
 Jednym z głównych pomysłodawców i organizatorów spotkania był przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta DAWID SENOUCI uczeń naszej szkoły.
 Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Demczuk, Ewa Szymczuk, Wiktoria Sucharzewska, Wiktoria Ignatiuk, Jakub Sidorczuk i Łukasz Błachowski. Wystąpienie i propozycje naszych przedstawicieli spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem pozostałych uczestników.
 CZEKAMY NA EFEKTY!