foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

2Dnia 25 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy z zakresu dziejów starożytnych i początków średniowiecza. Uczestniczyli w nim uczniowie klas pierwszych wybrani przez nauczycieli historii. Zgodnie z formułą zawodów osoby, które reprezentowały swoje klasy udzielały odpowiedzi na krótkie pytania. Zmagania konkursowe były też dla publiczności ciekawą formą utrwalenia wiadomości zdobytych na lekcjach historii w I semestrze. W rolę widowni wcielili się uczniowie klasy 1 Tm.

Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 1 Tg – Wiktor Kazimierczak, który odebrał dyplom i nagrodę z rąk pana dyrektora.

132

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz