foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 0824Dnia 20 kwietna b. r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne skierowane do przyszłych uczniów klas pierwszych, którzy wraz z rodzicami, mieli okazję bliżej poznać naszą szkołę.

Podczas spaceru po szkole uczniowie mieli szansę porozmawiać z nauczycielami, poznać  bogatą ofertę szkoły, dzięki przygotowanym stanowiskom prezentującym specyfikę poszczególnych zawodów. Na przyszłych uczniów czekało wiele atrakcji: warsztaty praktycznego komponowania aranżacji ogrodowych w formie „ puzli ogrodowych”, nauka kreatywnego składania serwetek czy też fantazyjnego układania ręczników hotelowych. W pracowni fizycznej uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z wyjątkową substancją jaką jest suchy lód. Warsztaty szkolne przygotowały dla naszych gości przepyszny tort czekoladowy, można było również skonsumować mini burgerów, zdrowych fast foodów oraz innych potraw przygotowanych przez branżę gastronomiczną. Te i wiele innych propozycji zostało zaprezentowanych naszym przyszłym uczniom.

 

Wierzymy, że każdy z nowych uczniów znajdzie w naszej szkole odpowiednie wsparcie, aby osiągnąć swoje cele i rozwijać swoje umiejętności. To właśnie dzięki Waszej aktywności ten dzień był wyjątkowy! Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych aktualności na stronie internetowej szkoły, gdzie będziemy publikować więcej informacji na temat życia szkolnego oraz przypominać o ważnych terminach związanych z rekrutacją. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za udział w dniu otwartym i mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy nowi uczniowie dołączą do naszej wspaniałej społeczności szkolnej! Do zobaczenia!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz