dsc 094626 kwietnia to dzień pełen wzruszeń i refleksji dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły. Po wielu latach nauki, nadszedł czas, aby pożegnać uczniów klas maturalnych. Uroczystość ta pozostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych. W swoim przemówieniu p. Dyrektor Ireneusz Długołęcki  podziękował uczniom za ich wysiłek, determinację i zaangażowanie przez te lata nauki. Podkreślił również rolę nauczycieli i rodziców w kształtowaniu młodych ludzi, życząc absolwentom sukcesów w dalszej drodze życiowej. Głos zabrali również nasi Goście: p. Agnieszka  Wilbik- przedstawicielka Rady Rodziców oraz p. Mieczysław Najdychor- inspektor Wydziału Edukacji i Sportu, którzy również życzyli absolwentom powodzenia w życiu  zawodowym, ale też i prywatnym.
W końcu nadszedł moment wręczenia świadectw.

W części oficjalnej spotkania, pan dyrektor szkoły wręczył uczniom wyróżnienia i nagrody książkowe potwierdzające ich trud  w zdobycie wiedzy i umiejętności. Uhonorowani zostali ci, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4.75 i 4.5. Symboliczne statuetki wręczono uczniom reprezentującym szkołę w zawodach sportowych.

Szczególne słowa wdzięczności zostały skierowane przez tegorocznych absolwentów do p. Agnieszki Dziewulak- wieloletniego opiekuna Samorządu Szkolnego. Maturzyści wyrazili swoją wdzięczność za ogromne zaangażowanie w różnorodne prace szkolnego samorządu i podejmowanie wielu działań, które miały za zadanie kształtować  potencjał młodego człowieka. Zwieńczeniem tych ciepłych słów był symboliczny upominek.

Jednym z elementów części artystycznej była niespodzianka- prezentacja zdjęć ze studniówki. Pokaz ten sprawił wszystkim wiele radości i zabrał w wyjątkowo sentymentalną podróż. Ostatnim punktem  spotkania maturzystów ze społecznością szkolną były występy wokalne uczniów, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i emocji .

Wszystkim Maturzystom życzymy powodzenia na maturze oraz determinacji w realizacji marzeń i życiowych planów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR