20240424 095531 wynik24 kwietnia 2024 roku, uczniowie z klas o profilu technik hotelarstwa, wzięli udział w studenckich targach turystycznych, przygotowanych przez studentów turystyki i rekreacji Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych w Białej Podlaskiej.
Podczas spotkania uczniowie mieli niepowtarzalną okazję poznać i degustować produkty oraz potrawy regionalne różnych narodów przygotowanych przez studentów na stoiskach tematycznych.Mogliśmy zapoznać się z kulturą m.in. Grecji, Hiszpanii, Włoch, Gruzji.
Wizytę uatrakcyjnił niesamowicie interesujący wykład otwarty pt.:”Podróżowanie poza utarte szlaki: jak odwaga i otwartość umysłu wpływają na doświadczenia turystyczne?”. Poprowadzony on został przez gościa specjalnego – podróżnika, pana Marcina Koszołko.
Spotkanie było niezwykłym doświadczeniem dla naszych uczniów i na długo pozostanie w ich pamięci. Poza tym nasza młodzież poznała uczelnię oraz wzięła udział w licznych konkursach prowadzonych drogą online.

Serdecznie dziękujemy p. Edycie Kozłowskiej za zaproszenie i mozliwośc uczestniczenia w tak niezwykłym wydarzeniu.