foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20240514 132536 wynikWe wtorek, 14 maja 2024 roku, odbył się pełen wrażeń wyjazd do Pratulinia, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 3P. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zwiedzić sanktuarium, poznać historię męczenników z Pratulinia, zagrać w grę terenową oraz przeżyć głęboką duchową podróż podczas trasy drogi krzyżowej.
W trakcie zwiedzania, uczniowie Bartosz Pyndryk, Michał Stoma oraz Szymon Szaniawski zaprezentowali wcześniej przygotowaną przez nich grę terenową. Gra ta, starannie zaprogramowana przez uczniów, wprowadziła uczestników w historię i znaczenie miejscowych wydarzeń, jednocześnie angażując ich w interaktywne zadania, które pozwoliły na lepsze zrozumienie i docenienie dziedzictwa Pratulinia.
Po intensywnym dniu pełnym edukacyjnych i duchowych doświadczeń, uczniowie mieli również czas na relaks i integrację podczas wspólnego ogniska. W miłej atmosferze, przy śpiewie i rozmowach, wszyscy mieli okazję bliżej się poznać i umocnić więzi klasowe.
Ten wyjazd nie tylko wzbogacił wiedzę uczniów na temat ważnych postaci i wydarzeń religijnych, ale również dostarczył im niezapomnianych wspomnień oraz cennych chwil spędzonych w gronie rówieśników.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz