foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

2024.05.16  dzie matki z przedszkolakami 25 wynik16 maja w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 odbyły się warsztaty florystyczne skierowane do pięciolatków z Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Marii Kownackiej w Białej Podlaskiej. W tym dniu gościliśmy w naszej szkole grupę Żabek.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz uczniowie zawodu technik architektury krajobrazu z klas 3k i 2k przygotowali dla dzieci profesjonalne zajęcia, w ramach których grupa Żabek, wykonała piękne kolorowe koszyczki kwiatowe dla swoich ukochanych mam z okazji ich święta.

W ramach odkrywania nowych zawodów,  dzieci zapoznały się w ten sposób ze specyfiką pracy florysty, a także architekta krajobrazu. Pod czujnym okiem swoich „asystentów” – uczniów klasy 3 k oraz nadzorem nauczycieli przedmiotów zawodowych, Żabki chętnie włączały się do pracy i zabawy. Z zainteresowaniem obserwowały także naszą szkołę oraz narzędzia i sprzęt, jakim posługuje się florysta.

Zajęciom towarzyszyła wesoła i ożywiona atmosfera, której wtórował śpiew wiosennych ptaków i uśmiechnięte buzie dzieci. Na zakończenie wspólnej przygody i w nagrodę za aktywny udział w warsztatach, Żabki otrzymały pamiątkowe kartki z życzeniami od swoich asystentów oraz słodki poczęstunek.

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z najmłodszymi naszym doświadczeniem, a także pokazać, że nasza praca jest przyjemna i przynosi piękne efekty.

W organizację przedsięwzięcia zaangażowali się nauczyciele przedmiotów zawodowych z dziedziny architektury krajobrazu: Joanna Żarkiewicz, Jolanta Jeleń, Marta Osiej.

Za współpracę serdecznie dziękujemy nauczycielowi języka polskiego, Pani Marcie Pawłowskiej oraz opiekunkom Żabek z Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Marii Kownackiej w Białej Podlaskiej.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz