foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

4W dniu 7.05.2024 r. klasa 4 d pod opieką p. Agnieszki Sęczyk i p. Aleksandry Kozak-Kowalewskiej uczestniczyła w policyjnej akcji podnoszenia świadomości na temat handlu ludźmi, w szczególności pracy przymusowej i wykorzystania seksualnego. Projekt ten został zainicjowany w Polsce przy ścisłej współpracy z Centrum Badań nad Handlem Ludźmi Uniwersytetu Wrocławskiego oraz polską Policją i Strażą Graniczną.  

Uczniowie w specjalnie przygotowanym escaperoom umieszczonym w naczepie Escapetrucka rozwiązywali zagadki, łamigłówki i zadania ucząc się przy tym problematyki związanej z handlem ludźmi oraz  przeciwdziałania tego typu zagrożeniom.

Podczas akcji zostały również przygotowane stanowiska promocyjne, m.in.: Policji, Straży Granicznej, Powiatowego Urzędu Pracy. W trakcie eventu uczniowie mogli uzyskać niezbędne informacje o zasadach doboru do służby w Policji i poszczególnych etapach rekrutacji. Chętni mogli obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu policjantów. Była to doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz