foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 4081 nDnia 28 maja uczniowe naszej szkoły: Bartosz Pyndryk, Szymon Szaniawski i Michał Stoma z klasy 3P, pod opieką Małgorzaty Kochajewskiej aktywnie uczestniczyli przy organizacji gry terenowej w Pratulinie,  którą własnoręcznie przygotowywali przez ostatni czas. 
    W grze terenowej, opartej na cyfrowej aplikacji wzięło udzial 47 grup tj ok 400 osób. Była to pierwsza próba gry na tak dużą skalę. Młodzież i dzieci, którzy w tym wydarzeniu uczestniczyli szybko poradzili sobie z nowoczesną techniką gry. Oczywiście były też osoby, które  potrzebowały wsparcia naszych uczniów. Wszystkie grupy, które wystartowały w grze ukończyły ją pomyślnie. Na koniec gry uczestnicy poszczególnych grup odpowiadali na pytania quizowe. Wyłoniła się grupa zwycięska, która prawidłowo odpowiedziała na pytania i została nagrodzona.
    W czasie tego spotkania nasza młodzież rozdawała ulotki o naszej szkole a uczestnicy zjazdu byli żywo zainteresowani naszą szkołą.  
    Podczas całego spotkania byliśmy życzliwie przyjęci a ponadto zostaliśmy zaproszeni do przeprowadzenia gry w przyszłym roku. 
    Dziękujemy wszystkim, którzy wpierali nas w tym przedsięwzięciu: Księdzu Proboszczowi z Pratulina, Panu Dyrektorowi naszej szkoły i osobom, które nam dopingowały w osiągnięciu celu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz