foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 100528 maja na terenie naszej szkoły odbyło się wydarzenie integracyjne EKONOMIK OFFLINE.
Pomysł organizacji pikniku podsunęła młodzież z klasy 2e oraz grupa dziewcząt ze szkolnego internatu.
W wyniku wspólnych działań młodzież świetnie bawiła się przy wspólnym grillu, barze naturalnych napojów nawadniających i wspólnych przekąskach. Bialskie uczelnie zadbały o uatrakcyjnienie przygotowując swoje stanowiska. Pierwsza pomoc przedmedyczna (Studenckie Koło Naukowe „ERKA” – Akademia Bialska Nauk Stosowanych), gdzie młodzież ćwiczyła resustytację krążeniowo – oddechową oraz pierwszą pomoc przedmedyczną w wypadkach nagłych. Akademia Wychowania Fizycznego pokazała i uczyła jak leczyć ruchem  - fizjoterapia, jak zadbać o swoją sprawność fizyczną – trener personalny – kosmetologia.
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia składamy:
dr Annie Bodasińskiej, dr Martynie Jarockiej, mgr Anicie Markowskiej - Warmijak, dr Marii Bilskiej, mgr Grzegorzowi Żyluk - AWF.
Podziękowania kierujemy również do pani dr n. o zdr. Martyny Krukowskiej ABNS
Młodzież z samorządu uczniowskiego przygotowała stoisko tatuaży, wyplatania warkoczyków oraz miasteczko gier planszowych. Kółko szachowe zorganizowało potyczki szachowe - zwieńczeniem ich było podsumowanie szkolnego turnieju szachowego – rozgrywka mistrza szkoły Tymoteusza z panem Dyrektorem zakończona remisem. Zainteresowaniem cieszyło się karaoke, wspólne malowanie kredą oraz sztafety lekkoatletyczne.
Założeniem i głównym celem wydarzenia była wewnątrzklasowa i międzyklasowa integracja młodzieży z wychowawcami opraz innymi nauczycielami. Wspólna zabawa pokazała nam , że potrafimy robić to bez telefonów i innych urządzeń , choćby przez chwilę. Inicjatywa cieszyła sie dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem. 
Wydarzenie przygotowała młodzież z samorządu uczniowskiego, dziewczęta z klasy 2e oraz  internatu. Współpracowali z nauczycielami, którzy służyli radą i pomocą:
Agnieszka Dziewulak, Krystyna Tarkowska, Dorota Nogal, Edyta Śliwa, Jolanta Jeleń, Anna Matusiewicz, Anna Choromańska, Tomasz Hordjewicz, Małgorzata Przywuska, Monika Makarewicz, Miłosz Storto, Tomasz Dawidiuk, Kamil Bebkiewicz, Sebastian Walczuk.
Dziękujemy wszystkim za obecność i świetną zabawę.
Panu Dyrektorowi za umożliwienie przeprowadzenia przedsięwzięcia

Do zobaczenia

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz