dzien-nauczyciela13 października 2010 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej. Z tej okazji w naszej szkole znalazło się wielu dostojnych gości, min. Panowie Posłowie Franciszek Stefaniuk, Tadeusz Sławecki, Pan Senator Józef Bergier, Pani Genowefa Tokarska Wojewoda Lubelski, Pan Krzysztof Babisz Lubelski Kurator Oświaty, Pan Andrzej Czapski Prezydent Białej Podlaskiej, Pan Andrzej Mironiuk Kierownik Oddziału Zamiejscowego Kuratorium w Białej Podlaskiej.
Kilkudziesięciu nauczycieli z powiatów bialskiego, łukowskiego, parczewskiego i radzyńskiego otrzymało odznaczenia i nagrody. Wśród odznaczonych znaleźli się także nasi nauczyciele: Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała Pani Dyrektor Elżbieta Zalech, Medal Srebrny za Długoletnią Służbę odebrały Panie Romualda Sarnacka i Iwona Zawadzka oraz Pan Stanisław Nosalski, Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymały Panie Dorota Bahonko i Małgorzata Przywuska.
Uroczystość zakończyła się piękną częścią artystyczną w wykonaniu młodzieży Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wisznicach.