geokonsultacje

"Dialog, kompromis, partycypacja społeczna - edukacja w szkole na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin na obszarach chronionych" to tytuł ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, który jest realizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.

Galeria zdjęć

W dniu 2 marca 2011 r. do naszej szkoły przybyli wykładowcy z Warszawy: Monika Rusztecka (koordynator projektu) i Małgorzata Wachowicz (opiekun zespołu ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej), którzy przeprowadzili zajęcia w szkolnej pracowni internetowej.
Zajęcia miały charakter interdyscyplinarny i były dostosowane do kluczowych wymagań ujętych w podstawie programowej kształcenia z zakresu przedmiotów: geografia, wiedza o społeczeństwie oraz technologia informacyjna.
Projekt podejmuje problematykę zagospodarowania przestrzennego i konsultacji społecznych z zastosowaniem innowacyjnych form komunikacji między lokalnymi społecznościami a władzami gmin i instytucjami zarządzającymi obszarami chronionymi.
W projekcie bierze udział klasa 1 Le pod opieką nauczycieli: Beata Żelisko (geografia), Jolanta Król (wiedza o społeczeństwie) oraz Krzysztof Doroszuk (technologia informacyjna).

geokonsultacje_cert