logoowiurDnia 15 kwietnia 2011r.odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.Nasi uczniowie: Monika Stachyra (3 Tc), Jadwiga Prokopiuk (3 Tc) , Fabian Owczarek (4 Tk), Łukasz Gawryluk (4 Tk) reprezentowali szkołę w 2 blokach tematycznych: żywienie człowieka i gospodarstwo domowe oraz architektura krajobrazu.
Olimpiada składała się z 2 etapów: teoretycznego i praktycznego. Rozpoczęła się częścią teoretyczną, w której uczniowie rozwiązywali test składający się z 60 pytań ogólnych z zakresu rolnictwa, ekologii i ekonomiki. W dalszej części zmagali się z zadaniami praktycznymi i odpowiadali na pytania jury. Po trudnych zmaganiach egzaminacyjnych do finału zakwalifikowała się nasza uczennica z klasy 3 Tc Monika Stachyra. Zdobywając 103 punkty zajęła 3 miejsce w bloku żywienie człowieka i gospodarstwo domowe. Uczennica przygotowuje się do olimpiady pod opieką pani Wiolety Kuliczanki. Finał olimpiady już w czerwcu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

skanowanie0005

S5000182