foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

g5_31-ego września w auli szkolnej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012. Wśród przybyłych gościliśmy przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Szydłowskiego. Pani wicedyrektor Bożenna Prokopiuk w swoim przemówieniu powitała młodzież i rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły.

Galeria zdjęć

Szczególnie ciepłe słowa skierowane zostały do pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Obok ważnych informacji dotyczących zmian w nowym roku, były życzenia sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Zaczynamy więc kolejny rok...

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz