foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

000_0167-resizer-_800Dnia 15 września 79 uczniów naszej szkoły, pod opieką 6 nauczycieli, wzięło udział w wycieczce do Lublina. W ramach wyjazdu młodzież zwiedziła Muzeum na Majdanku zapoznając się z historią byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego

Galeria zdjęć

Głównym punktem programu było uczestnictwo w pokazach z fizyki, organizowanych już po raz 52 przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczenia prezentowane przez pracowników uniwersytetu zafascynowały uczniów, tym bardziej, że wiele z tych eksperymentów mogli przeprowadzić osobiście.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz