foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc00001W czwartek 15 września 2011 roku uczniowie klas biorących udział w projekcie „Szkoła Kluczowych Kompetencji", pod opieką pani Iwony Moniki Kalenik oraz pana Krzysztofa Doroszuka, uczestniczyli w Kołach Naukowych w ramach czterech kompetencji: język angielski, matematyka, przedsiębiorczość i technologia informacyjna.

Galeria zdjęć

Po dziesięciu uczniów z klas 3 TA, 3 TB, 3TH i 3Ti aktywnie ćwiczyło i poszerzało swoją wiedzę w zakresie wyżej wymienionych kompetencji pod okiem wykwalifikowanych trenerów pracujących na co dzień w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.
Następny wyjazd w ramach Kół Naukowych wiosna 2012 roku. Czekamy z niecierpliwością!

Szukaj

Serwisy

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie