foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc00001W czwartek 15 września 2011 roku uczniowie klas biorących udział w projekcie „Szkoła Kluczowych Kompetencji", pod opieką pani Iwony Moniki Kalenik oraz pana Krzysztofa Doroszuka, uczestniczyli w Kołach Naukowych w ramach czterech kompetencji: język angielski, matematyka, przedsiębiorczość i technologia informacyjna.

Galeria zdjęć

Po dziesięciu uczniów z klas 3 TA, 3 TB, 3TH i 3Ti aktywnie ćwiczyło i poszerzało swoją wiedzę w zakresie wyżej wymienionych kompetencji pod okiem wykwalifikowanych trenerów pracujących na co dzień w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.
Następny wyjazd w ramach Kół Naukowych wiosna 2012 roku. Czekamy z niecierpliwością!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz