foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img_12497 października w naszej szkole odbyła się wystawka pt:" DARY JESIENI". Młodzież klas gastronomicznych i architektury krajobrazu, tworząc zgrany duet jesienny, przygotowała kolorową i smaczną ucztę dla oczu i podniebienia.

Galeria zdjęć

Uczniowie z klas architektury krajobrazu zaprezentowali dekoracje wykorzystując dary jesieni: kolorowe liście , kwiaty, jarzębinę...,
Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali pyszny pokaz gastronomiczny połączony z degustacją i kiermaszem słodkich owocowych ciast i ciasteczek, oraz słonych przekąsek z jesiennych warzyw i owoców.
Nad młodzieżą sprawowały opiekę nauczycielki: J.Bojaczuk, J. Majchrowska ,J. Gromelska, E. Horodecka, W. Kuliczanka, A. Przywuska, K. Tarkowska i B. Zajdel .

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie