foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img_12497 października w naszej szkole odbyła się wystawka pt:" DARY JESIENI". Młodzież klas gastronomicznych i architektury krajobrazu, tworząc zgrany duet jesienny, przygotowała kolorową i smaczną ucztę dla oczu i podniebienia.

Galeria zdjęć

Uczniowie z klas architektury krajobrazu zaprezentowali dekoracje wykorzystując dary jesieni: kolorowe liście , kwiaty, jarzębinę...,
Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali pyszny pokaz gastronomiczny połączony z degustacją i kiermaszem słodkich owocowych ciast i ciasteczek, oraz słonych przekąsek z jesiennych warzyw i owoców.
Nad młodzieżą sprawowały opiekę nauczycielki: J.Bojaczuk, J. Majchrowska ,J. Gromelska, E. Horodecka, W. Kuliczanka, A. Przywuska, K. Tarkowska i B. Zajdel .

Szukaj

Serwisy

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie