foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dscf25161 grudnia 2011 uczniowie klas II Ti i IV Ti w ramach projektu INFORMATYKA+ wyjechali na wycieczkę do Warszawy. W Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki młodzież uczestniczyła w dwóch wykładach z algorytmiki i programowania oraz sieci komputerowych.

Galeria zdjęć

Prof. dr hab. Maciej Sysło na wykładzie "Znajdowanie najkrótszych dróg oraz najniższych i najkrótszych drzew" zapoznał z teorią grafów i ich zastosowaniem w informatyce. Następnie dr inż. Dariusz Chaładyniak omówił podstawy działania usług sieciowych: NAT , PAT, DHCP oraz DNS.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz