foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ekonom8 grudnia 2011r. odbył się Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości X edycji, którego współorganizatorem jest Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. W konkursie brali udział uczniowie klas IV i III TA. Komisja konkursowa przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej wyłoniła 7 laureatów, którzy zakwalifikowali się do II etapu. Są to uczniowie klasy IV TB -Jakub Kraciuk, IV TA Barbara Popławska, Adam Artymiuk, Ewa Kukawska, Sylwia Mielnik, Urszula Piasecka, Magda Skoczko.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz