pc0900439 grudnia 2011 odbył się Szkolny Konkurs Gastronomiczny. W konkursie brała udział chętna młodzież z klas gastronomicznych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były: jabłka, ciasto kruche i czekolada.

Galeria zdjęć

Wciągu dwóch godzin uczestnicy przygotowywali zgłoszone przez siebie potrawy, a były to: jabłkowe sakiewki, jabłuszko pełne snów, przysmak węża, jabłkowe kruszynki, babeczki z jabłkami i polewą czekoladową, clafoutis z jabłkami i cynamonem.

Pracę młodzieży i potrawy oceniało jury w składzie:
Pani Alina Zajdel, Monika Makarewicz, Patrycja Celińska oraz Marcin Besaraba.

I miejsce i tytuł Kucharz Roku 2011 otrzymała Monika Korzeniewska klasa 3 Td za "Jabłkowe kruszynki"
II miejsce zajęła Danuta Wińska z klasy 2 Tg za "Jabłuszko pełne snów"
III miejsce zajął Sebastian Nieścioruk z klasy 3 Tc za "Przysmak węża"

W konkursie udział wzięły :Marta Jakuszko - "Babeczki z jabłkami i polewą czekoladową" (1 Tc), Katarzyna Klepacka - "Clafoutis z jabłkami i cynamonem" (IV Tc),
Urszula Chomiuk - "Jabłkowe sakiewki" (1 Tc)
Dzięki hojności sponsorów: Restauracjom Verona, Stylowa, Ośmiornica oraz Warsztatom Szkolnym, każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.