foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

informator_okladkaW 14 Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła 168 miejsce, natomiast w Rankingu Maturalnym Techników zajęliśmy 115 miejsce w kraju i 12 miejsce w województwie lubelskim . Zgodnie z postanowieniem Kapituły Rankingu technika zostały ocenione za pomocą pięciu kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowychi dodatkowych, egzamin zawodowy, oraz opinia o uczniach szkoływyrażona przez kadre akademicką. W zestawieniach zostały zaprezentowane szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz