foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

p3140199Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach projektu edukacyjnego Express Your Knowledge pod patronatem międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Ririn Prameswari z Indonezji oraz Reni Takahashi z Japonii przez pięć dni od 12 do 16 marca prowadziły warsztaty w języku angielskim dla uczniów jedenastu klas.

Galeria zdjęć

Studentki przygotowały interesujące prezentacje o swoich krajach, opowiadały o kulturze i stylu życia w Japonii i Indonezji. Remi przywiozła ze sobą prawdziwe kimono, które uczniowie mieli szansę przymierzyć, a w nagrodę za prawidłowe odpowiedzi w konkursie można było dostać własnoręcznie zrobione przez nią origami. Ririn również miała ze sobą tradycyjny indonezyjski strój, a w czasie zajęć uczyła młodzież tradycyjnego indonezyjskiego tańca poco-poco.
Studentki spotykały się również z naszymi uczniami po zajęciach w szkole, zwiedziły Białą Podlaską i stadninę koni w Janowie Podlaskim.
Spotkanie ze studentkami z AIESEC było dla naszych uczniów okazją do sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz ważną lekcją świadomości kulturowej. Opiekunką Reni i Ririn w czasie ich pobytu w szkole była p. Monika Mielecka wraz z p.Iwoną Kalenik i innymi nauczycielkami języka angielskiego.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz