foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

g5_427.03.2012r w Zespole Szkół Zawodowych nr1 w Białej Podlaskiej organizowany był dzień humanistyczny, podczas którego młodzież oraz nauczyciele- humaniści przygotowali wiele atrakcji.

Galeria zdjęć

Na przerwach odbywały się pokazy prezentacji multimedialnych przygotowanych przez uczniów od kierunkiem nauczycieli języka polskiego i historii.
W ramach warsztatów dziennikarskich odbyło się spotkanie z przedstawicielem portalu Biała 24, natomiast członkowie szkolnego koła dziennikarskiego prezentowali nowy numer gazetki szkolnej.
Na korytarzach szkolnych można było oglądać martwą naturę- najpiękniejsze prace plastyczne uczniów oraz nagrodzone prace w konkursach: Bohaterowie naszych lektur i Polscy laureaci Literackiej Nagrody Nobla.
Biblioteka szkolna przygotowała gazetkę i wystawkę książek J. I. Kraszewskiego z racji roku pisarza.
W auli szkolnej odbył się finał szkolnego konkursu historycznego" Jeden z dziesięciu „oraz program artystyczny poświęcony zmarłej niedawno laureatce Literackiej Nagrody Nobla – Wisławie Szymborskiej.
W tym dniu rozdano także nagrody i dyplomy laureatom szkolnych konkursów humanistycznych, które odbyły się w 1 semestrze roku szkolnego.
Dzień humanistyczny upłynął w miłej i twórczej atmosferze. Już czekamy na przyszły rok.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz