dscf600221 kwietnia odbył się dzień otwarty dla wszystkich młodszych kolegów zainteresowanych nauką w naszej szkole. Przybyłych uczniów i ich rodziców powitała pani wicedyrektor Bożenna Prokopiuk, która w swoim przemówieniu zaprezentowała szkołę

Galeria zdjęć

Prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów przedstawiła gościom kierunki i typy szkół istniejące w naszej placówce, oraz te , które otwieramy w przyszłym roku. Nie zabrakło także rozrywki . Program artystyczny składał się z piosenek oraz występów szkolnego koła tanecznego . Piosenki wykonywane przez uczniów wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Po występach gospodarze oprowadzali gości po szkole prezentując sale i pracownie lekcyjne. Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali przekąski , których mogli skosztować przybyli uczniowie. Wszyscy mogli podziwiać robota skonstruowanego przez naszych uczniów. Dzień otwarty zakończył się około godziny 12. W tym czasie odwiedziło szkołę wielu uczniów, którzy w przyszłości będą zdobywać wiedzę właśnie tutaj. Do zobaczenia we wrześniu.