foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dscf600221 kwietnia odbył się dzień otwarty dla wszystkich młodszych kolegów zainteresowanych nauką w naszej szkole. Przybyłych uczniów i ich rodziców powitała pani wicedyrektor Bożenna Prokopiuk, która w swoim przemówieniu zaprezentowała szkołę

Galeria zdjęć

Prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów przedstawiła gościom kierunki i typy szkół istniejące w naszej placówce, oraz te , które otwieramy w przyszłym roku. Nie zabrakło także rozrywki . Program artystyczny składał się z piosenek oraz występów szkolnego koła tanecznego . Piosenki wykonywane przez uczniów wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Po występach gospodarze oprowadzali gości po szkole prezentując sale i pracownie lekcyjne. Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali przekąski , których mogli skosztować przybyli uczniowie. Wszyscy mogli podziwiać robota skonstruowanego przez naszych uczniów. Dzień otwarty zakończył się około godziny 12. W tym czasie odwiedziło szkołę wielu uczniów, którzy w przyszłości będą zdobywać wiedzę właśnie tutaj. Do zobaczenia we wrześniu.Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz