foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

logo_owiur_efekt_okDnia 20 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach odbyły się Okręgowe Eliminacje XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W olimpiadzie wzięło udział 4 uczniów naszej szkoły.

Konkurowali oni w dwóch blokach tematycznych:
1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
Monika Stachyra 4 Tc
Sebastian Nieścioruk 3Tc.
2. Architektura krajobrazu:
Dawid Bień 4 Tk
Rafał Szulak 4 Tk
Uczniowie Monika Stachyra i Rafał Szulak zajęli III miejsce w poszczególnych blokach. Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę na etapie eliminacji centralnych, które odbędą się 1-2 czerwca w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnie.
Życzymy dalszych sukcesów.

IMG_1408


Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz