foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img_1531W dniach 01-02 czerwca 2012 roku w Miętnem odbył się XXXVI Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów w dwóch blokach tematycznych:

Galeria zdjęć

- żywienie człowieka i gospodarstwo domowe: Monika Stachyra, rywalizowała z 33 uczestnikami
- architektura krajobrazu: Rafał Szulak, rywalizował z 26 uczestnikami
Zmagania uczniów rozpoczęły się testem składającym się z pytań z zakresu wiedzy tematycznej (45 pytań) oraz z wiedzy rolniczej, ekonomicznej i ekologicznej (15 pytań), następnie uczestnicy wykonywali 3 zadana praktyczne i odpowiadali na pytania jury.
Bezkonkurencyjna okazała się Monika zajmując I miejsce pokonując w pięknym stylu zgromadzoną młodzież z całej Polski w bloku żywienie człowieka i gospodarstwo domowe,
Wysokie miejsce uzyskał również Rafał zajmując 9 miejsce, zdobywając tytuł laureata w bloku architektury krajobrazu.

skanuj0001skanuj0003


Jest to wielki sukces naszych uczniów oraz ogromna radość dla nauczycieli przygotowujących uczestników do udziału w olimpiadzie. Olimpijczycy przygotowywali się pod czujnym okiem nauczycieli - opiekunów: Anny Przywuskiej, Wiolety Kuliczanki i Joanny Bojaczuk.
Na wyrazy uznania zasługują również wszyscy nauczyciele którzy wzbogacali ich w nowe doświadczenia i wiedzę która została wykorzystana w zmaganiach olimpijskich.
W imieniu dyrekcji i całego grona pedagogicznego gratulujemy uczestnikom bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz