pc18022918 grudnia uczniowie klasy III Tf pod opieką p. Anny Klebaniuk- Szołonik uczestniczyli w zajęciach w Multicentrum oraz zapoznali się z pracą Miejskiej Biblioteki Publicznej. Galeria zdjęć

Zajęcia prowadzone w Multicentrum cieszyły się szczególnym zainteresowaniem, podczas których uczniowie w sposób praktyczny mogli wykorzystać, utrwalić i uzupełnić zdobytą wiedzę w szkole. Uczniowie pracowali w grupach przed komputerami w trzech modułach. Multitechnika- zajęcia z podstaw automatyki i robotyki, dzięki którym uczniowie dowiedzieli się jak są wykorzystywane roboty i automaty w przemyśle. Uczniowie uczą się logicznego myślenia i podstaw budowania algorytmów.
Multinauka- uczniowie wykonywali doświadczenia z zakresu fizyki, a następnie analizowali uzyskane wyniki.
Multiśrodowisko- w ramach tego modułu uczniowie budowali model klatki piersiowej oraz obserwowali preparaty pod mikroskopem.
Następnie uczniowie udali się do Biblioteki Miejskiej. Młodzież zapoznała się z regulaminem, księgozbiorem, czasopismami i funkcjonowaniem biblioteki.
Celem tej wizyty było ukazanie młodzieży atrakcyjnego spędzania czasu, poszerzenie wiedzy i umiejętności, rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.