foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ciastkaDnia 12.06 2013r. odwiedziliśmy dzieci i młodzież w świetlicy socjoterapeutycznej „ Dziupla" przygotowując im prelekcję na temat właściwego odżywiania się dzieci i młodzieży w okresie szkolnym.

Kolejną częścią programu był konkurs w formie gier i łamigłówek, w którym dzieci chętnie uczestniczyły. Panowała wspaniała twórcza atmosfera , tym bardziej, że do zabawy również włączyli się podopieczni ze świetlicy, którzy z wielkim zainteresowaniem oglądali pokaz multimedialny, a następnie w wielu zadaniach konkursowych wygrywali nagrody, którymi były artykuły szkolne. Te nagrody najbardziej ucieszyły dzieci, z pewnością przydadzą im się w nowym roku szkolnym. Podsumowaniem wspólnej zabawy był słodki poczęstunek na podwieczorek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Najmłodsi ze świetlicy w podziękowaniu za odwiedziny przygotowali występ wokalny , gdzie zaśpiewali nam znane piosenki polskich wokalistów. Ten czas spędzony w świetlicy dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Prelekcję z konkursem oraz poczęstunek przygotowali uczniowie klasy 1 TE pod opieką nauczycielek przedmiotów gastronomicznych: p.Jolanty Gromelskiej, p.Wiolety Kuliczanki i p.Anny Przywuskiej.

ciastka

ciastka 2

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz