foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

zakonczenie2013 0828 czerwca 2013r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013r.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i wysłuchania hymnu narodowego. Dyrektor szkoły Pani Marta Borys powitała młodzież, nauczycieli oraz przybyłych gości. Galeria zdjęć

wśród których była obecna Pani Joanna Marchel- naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta oraz przewodniczący rady rodziców- Pan Sławomir Paluch. Pani dyrektor podziękowała Pani naczelnik za wieloletnią współpracę życząc dalszych sukcesów zawodowych oraz udanego wypoczynku, a Agata Reszko w imieniu wszystkich uczniów również dołączyła się do tych pięknych życzeń i wręczyła kwiaty. Następnie Pani dyrektor podsumowała miniony już rok szkolny i wręczyła nagrody za: bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję oraz osiągnięcia w konkursach i zawodach. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy! Uroczystość zakończyła się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy I Ta i III Td pod kierunkiem p. V. Jaroszek i p. S. Nosalskiego.
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz