foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

rozp01W poniedziałek, 2 września 2013r. o godz.9.00 w naszej szkole rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014. Przed nami kolejny rok pracy. Pani Dyrektor Marta Borys w oficjalnym wystąpieniu powitała uczniów, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi. Galeria zdjęć

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień był pierwszym spotkaniem z nową szkołą i społecznością szkolną. Z okazji nowego roku szkolnego życzyła wszystkim uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy, nowych umiejętności i rozwoju własnych zainteresowań, by nauka była źródłem przyjemności i satysfakcji. Zwracając się do uczniów, Pani Dyrektor odniosła się również do umieszczonych na scenie auli słów mówiąc: „ edukacja jest droższa od złota".
Całe środowisko szkolne życzy wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym oraz nieustających sukcesów w nauce.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz