rozp01W poniedziałek, 2 września 2013r. o godz.9.00 w naszej szkole rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014. Przed nami kolejny rok pracy. Pani Dyrektor Marta Borys w oficjalnym wystąpieniu powitała uczniów, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi. Galeria zdjęć

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień był pierwszym spotkaniem z nową szkołą i społecznością szkolną. Z okazji nowego roku szkolnego życzyła wszystkim uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy, nowych umiejętności i rozwoju własnych zainteresowań, by nauka była źródłem przyjemności i satysfakcji. Zwracając się do uczniów, Pani Dyrektor odniosła się również do umieszczonych na scenie auli słów mówiąc: „ edukacja jest droższa od złota".
Całe środowisko szkolne życzy wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym oraz nieustających sukcesów w nauce.