foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1Dnia 19 września 44 uczniów klas trzecich z naszej szkoły, pod opieką p. Anny Gałązki, p. Tomasza Dawidiuka i p. Tomasza Chazana, wzięło udział w wycieczce do Lublina. W ramach wyjazdu młodzież zwiedziła Muzeum na Majdanku zapoznając się z historią byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego. Galeria zdjęć

Głównym punktem programu było uczestnictwo w pokazach z fizyki organizowanych już po raz 54 przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczenia prezentowane przez pracowników uniwersytetu zafascynowały uczniów, tym bardziej że wiele z tych eksperymentów mogli przeprowadzić osobiście.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz