Logowanie

Szukaj

najlepsiMamy przyjemność zaprezentować sylwetki najzdolniejszych uczennic i uczniów naszej szkoły, którzy w I półroczu roku szkolnego 2012/2013 uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Zestawienie zawiera również wykaz osób, które najsystematyczniej uczęszczały do szkoły i mogą pochwalić się 100% frekwencją.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
Zdjęcia zostały wykonane przez uczestników koła fotograficznego pod kierunkiem Wiesława Kameckiego .

 

Liceum Profilowane

 

01Izabela Michaluk, 3 Le


Dziewczyna z głową na karku, o czym świadczy jedna z najwyższych średnich w szkole (4,54) kolejny rok z rzędu oraz nagrody za doskonałe wyniki w nauce.


Wiedza nie jest dla niej abstrakcyjną wartością, ale kluczem do lepszego zrozumienia rzeczywistości i narzędziem, dzięki któremu staje się ona ciekawsza.


Iza chętnie podejmuje wyzwania i angażuje się w dodatkowe zajęcia, ponieważ lekcje to dla niej nie tylko przedmioty w szkole i zmieniające się klasopracownie, ale przede wszystkim poszukiwanie możliwości rozwoju.


Brała udział w projekcie MAPKA, a obecnie uczestniczy w programie wymiany międzynarodowej Comenius, dzięki któremu będzie miała okazję rozwijać swoje zainteresowania językowe.


Świetnie gotuje i ma słabość do Sparksa i Kubusia Puchatka

 

Technikum

 

02

 

Katarzyna Artyszuk, III Tk


Uczennica klasy III Tk. Uzyskała w I semestrze średnią ocen 4,5. Wyróżnia się bardzo dobrym zachowaniem i wysoką frekwencją. Uczennica systematyczna i ambitna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03

 

 

 

Katarzyna Charkiewicz, I Ta


Uczennica klasy I Ta. Uzyskała w I semestrze średnią ocen 4,53 oraz wzorową ocenę z zachowania. Interesuje się ekonomią, pedagogiką oraz turystyką górską.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04

 

 

 

Magdalena Kostyra, IV Th


Uczennica klasy IV Th. Uzyskała w I semestrze średnią ocen 4,64. Wzorowa frekwencja. Otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012.
Lubi dobrą książkę i dobrą czekoladę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Nawa, II Tb


Uczeń klasy II Tb. Uzyskał w I semestrze średnią ocen 4,5 oraz wzorową ocenę z zachowania. Współredaktor gazetki szkolnej "I love Ekonomik", uczestnik warsztatów dziennikarskich. Jego artykuł ukazał się w miesięczniku dla młodzieży „Cogito".


Interesuje się sportem, szczególnie piłka nożną.

 

 

06Dominika Sławińska, 2 Tc


W konkursie kelnerskim uczennica klasy II Technik organizacji usług gastronomicznych, Dominika Sławińska, zajęła II miejsce i uzyskała tytuł Mistrza Kelnerów.
Uczennicę do konkursu przygotowywała Pani Elżbieta Horodecka.


Tegoroczny konkurs „Smaki Lubelszczyzny" odbył się 15 grudnia w centrum handlowo-rozrywkowym Lublin Plaza.
Organizatorem konkursu „Smaki Lubelszczyzny", który w tym roku przebiegał pod hasłem „Renesans kulinarny" był Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, natomiast doradcami merytorycznymi byli: Stowarzyszenie Euro-Toques Polska oraz Willa Win Sp. z o.o.


Konkurs odbył się w dwóch kategoriach – sztuki kulinarnej oraz kelnerskiej. Do rywalizacji w konkursie przystąpili uczniowie szkół gastronomicznych z województwa lubelskiego oraz innych regionów Polski (Mazowsza, Wielkopolski i Pomorza).


Mistrzowie sztuki kelnerskiej wybierali najlepszych młodych kelnerów, oceniając ich wiedzę merytoryczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu obsługi konsumenta, nakrycia stołu do losowo wybranego menu, serwowania wina musującego oraz dekantacji i porcjowania wina czerwonego.

 

 

07

 

 

 

Anna Stelmaszuk, III Tk


Uczennica klasy III Tk. Uzyskała w I semestrze średnią ocen 4,57. Wyróżnia się bardzo dobrym zachowaniem i frekwencją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją:


1 Te – Izabela Plażuk, Mateusz Semeniuk, Adam Sitkowski
1 Ti – Łukasz Andrusiewicz
1 Tl – Piotr Kirczuk
1 Ts – Daniel Jaroć, Sebastian Nowak
1 Za – Michał Borodijuk
II Le – Ewelina Antoniuk, Marta Markowska
II Ta – Dominik Baczkura, Klaudia Gregor, Małgorzata Lange, Justyna Skwierczyńska
II Tb – Karol Nawa
II Tc – Edyta Żmudzińska
II Tl – Izabela Dąbrowska, Przemysław Firsiuk
II Ti – Łukasz Brzezicki, Kamil Sobechowicz
III Ta – Tomasz Mikiciuk
III Tb – Sylwia Romaniuk
III Td – Karolina Piszcz
III Tf – Justyna Siemiątkowska
III Tg – Anna Przychodzka, Danuta Wińska
IV Tk – Przemysław Konieczny

IV Ti - Grzegorz Filipiuk