Logowanie

Szukaj

najlepsiMamy przyjemność zaprezentować sylwetki najzdolniejszych uczennic i uczniów naszej szkoły, którzy w II półroczu roku szkolnego 2012/2013 uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz mogą pochwalić się bardzo wysoką frekwencją.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Informacje o najlepszych uczniach przedstawiamy zgodnie z porządkiem alfabetycznym.
Zdjęcia zostały wykonane przez uczestników koła fotograficznego pod kierunkiem Wiesława Kameckiego.

 

Damian Bechta

damian bechta

 

Absolwent naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 był uczniem kl. IV w zawodzie technik informatyk. Uzyskał średnią ocen 4,75. Wyróżniał się wysoką kulturą osobistą i wzorowym zachowaniem. Był zaangażowany w projekt wymiany szkolnej Comenius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Przemysław Firsiuk

przemyslaw firsiuk

 

Uczeń III klasy w zawodzie technik logistyk. Uzyskał średnią ocen 4,75. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją. Pasjonat motoryzacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Klaudia Gregor

klaudia gregor

 

 

 

 

 

Uczennica III klasy w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,82. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i 100% frekwencją

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Magdalena Kostyra

magdalena kostyra

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy IV w zawodzie technik handlowiec. Uzyskała średnią ocen 4,84 i wzorowe zachowanie. Finalistka XXXIX Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Była stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Monika Kusznieruk

monika kusznieruk

 

Uczennica III klasy w zawodzie kucharz. Uzyskała średnią ocen 4,81. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją. Interesuje się dobrą kuchnią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Izabela Michaluk

izabela michaluk

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy III w liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Uzyskała średnią ocen 4,77. Wyróżniała się wysoką frekwencją i wzorowym zachowaniem. Była zaangażowana w projekt wymiany szkolnej Comenius. Ma talent do języków, ciekawych znajomości i gotowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Małgorzata Lange

malgorzata lange

 

Uczennica III klasy w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,88. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Patrycja Ostapczuk

patrycja ostapczuk

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy III liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Uzyskała średnią ocen 4,85 i wzorowe zachowanie. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Była dwukrotną stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Jej zainteresowania to ekonomia, zjawiska gospodarcze i finanse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Anna Panasiuk

anna panasiuk

 

Uczennica klasy IV w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,93 i wzorowe zachowanie. Finalistka XXXIX Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Nominowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Magdalena Sawicka

 

magdalena sawicka

 

 Uczennica III klasy w zawodzie kucharz. Uzyskała średnią ocen 4,81 i wzorowe zachowanie. Jej zainteresowania do dobra książka i film oraz eksperymenty kulinarne.