foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • fryzjer
 • programista
 • rachmistrz

najlepsiMamy przyjemność zaprezentować sylwetki najzdolniejszych uczennic i uczniów naszej szkoły, którzy w II półroczu roku szkolnego 2012/2013 uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz mogą pochwalić się bardzo wysoką frekwencją.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Informacje o najlepszych uczniach przedstawiamy zgodnie z porządkiem alfabetycznym.
Zdjęcia zostały wykonane przez uczestników koła fotograficznego pod kierunkiem Wiesława Kameckiego.

 

Damian Bechta

damian bechta

 

Absolwent naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 był uczniem kl. IV w zawodzie technik informatyk. Uzyskał średnią ocen 4,75. Wyróżniał się wysoką kulturą osobistą i wzorowym zachowaniem. Był zaangażowany w projekt wymiany szkolnej Comenius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Przemysław Firsiuk

przemyslaw firsiuk

 

Uczeń III klasy w zawodzie technik logistyk. Uzyskał średnią ocen 4,75. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją. Pasjonat motoryzacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Klaudia Gregor

klaudia gregor

 

 

 

 

 

Uczennica III klasy w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,82. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i 100% frekwencją

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Magdalena Kostyra

magdalena kostyra

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy IV w zawodzie technik handlowiec. Uzyskała średnią ocen 4,84 i wzorowe zachowanie. Finalistka XXXIX Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Była stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Monika Kusznieruk

monika kusznieruk

 

Uczennica III klasy w zawodzie kucharz. Uzyskała średnią ocen 4,81. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją. Interesuje się dobrą kuchnią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Izabela Michaluk

izabela michaluk

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy III w liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Uzyskała średnią ocen 4,77. Wyróżniała się wysoką frekwencją i wzorowym zachowaniem. Była zaangażowana w projekt wymiany szkolnej Comenius. Ma talent do języków, ciekawych znajomości i gotowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Małgorzata Lange

malgorzata lange

 

Uczennica III klasy w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,88. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem i wysoką frekwencją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Patrycja Ostapczuk

patrycja ostapczuk

 

Absolwentka naszej szkoły. W roku szkolnym 2012/2013 była uczennicą klasy III liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Uzyskała średnią ocen 4,85 i wzorowe zachowanie. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Była dwukrotną stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Jej zainteresowania to ekonomia, zjawiska gospodarcze i finanse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Anna Panasiuk

anna panasiuk

 

Uczennica klasy IV w zawodzie technik ekonomista. Uzyskała średnią ocen 4,93 i wzorowe zachowanie. Finalistka XXXIX Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Wyróżniona „Złotym piórem" – nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Nominowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Magdalena Sawicka

 

magdalena sawicka

 

 Uczennica III klasy w zawodzie kucharz. Uzyskała średnią ocen 4,81 i wzorowe zachowanie. Jej zainteresowania do dobra książka i film oraz eksperymenty kulinarne.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz