foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

siatka 2tlZakończono czwartą edycję turnieju piłki siatkowej. Zwycięzcami okazali się chłopcy z klasy II Tl wygrywając w finale z zespołem siatkarzy z klasy II Ti. Trzecie miejsce przypadło klasie IV Tf. Zwycięzcy otrzymali Puchar Dyrektora Szkoły i miano Mistrzów ZSZ nr 1 w roku szkolnym 2013/2014. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłych rozgrywkach.


Na fotografii zespół w składzie: Antonowicz Wojciech, Borkusewicz Przemysław, Krasucki Kamil, Laszuk Paweł, Niemirowski Damian, Olesiejuk Paweł, Smarzewski Michał, Śliwa Emil, Tkaczuk Rafał.

 

siatka 2tl

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie