foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 122821 stycznia nasza drużyna siatkarek nie zawiodła nas. Dziewczęta wywalczyły III miejsce w Licealiadzie, a pokonały nas jedynie zawodniczki z I LO i IV LO. Naszą szkołę godnie reprezentowały: Paulina Chylimoniuk – kapitan, Weronika Mileszczyk, Klaudia Gwiaździńska, Anna Rydel, Joanna Zubiel, Anna Skwierczyńska, Marta Mazur, Aleksandra Kociszewska, Gabriela Woźniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Siatkarki zapraszają wszystkie chętne dziewczęta do gry w siatkówkę, aby zgłaszały się do opiekuna sekcji p. Agnieszki Dziewulak. Regularne zajęcia rozpoczną się po feriach. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie