foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20150324 090532Zakończyliśmy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSZ nr 1. Finał piątej edycji rozegrały drużyny z klasy I Tb, Ta i IV Td. Mecz przewidywał grę do trzech wygranych setów. Zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy pierwszej.

Chłopcy w pierwszych minutach objęli prowadzenie i utrzymywali je do końca meczu. Przeciwnikom z klasy IV Td udało się zdobyć wygraną tylko w jednym secie. Turniej piłki siatkowej uświetniły występy cheerleaderek, dziewcząt z klasy III Td. Mecz piłki siatkowej obserwował pan dyrektor Ireneusz Długołęcki. Po zakończonym meczu pan dyrektor pogratulował obu drużynom zaangażowania w grze. Dyplomy oraz puchar z rąk dyrektora odebrali kapitanowie drużyn, za IV miejsce dyplom odebrał Bartosz Mularczyk, natomiast za miejsce I dyplom i puchar odebrał Adrian Kupiński. Pan dyrektor, przekazując
nagrody, pogratulował jeszcze raz sukcesów sportowych, jakie odnieśli nasi uczniowie w tym sezonie. Wszyscy uczestnicy turnieju uwiecznili to spotkanie na wspólnej fotografii. Turniej przygotowali p. Michał Aleksandrowicz i p. Michał Kwiecień. W organizacji turnieju pomagali i sędziowali uczniowie Dawid Tarasiuk, Bartosz Mularczyk, Tomasz Kaliszuk oraz Bartosz Kaliszuk. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do wspólnej rywalizacji.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz