20150324 090532Zakończyliśmy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSZ nr 1. Finał piątej edycji rozegrały drużyny z klasy I Tb, Ta i IV Td. Mecz przewidywał grę do trzech wygranych setów. Zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy pierwszej.

Chłopcy w pierwszych minutach objęli prowadzenie i utrzymywali je do końca meczu. Przeciwnikom z klasy IV Td udało się zdobyć wygraną tylko w jednym secie. Turniej piłki siatkowej uświetniły występy cheerleaderek, dziewcząt z klasy III Td. Mecz piłki siatkowej obserwował pan dyrektor Ireneusz Długołęcki. Po zakończonym meczu pan dyrektor pogratulował obu drużynom zaangażowania w grze. Dyplomy oraz puchar z rąk dyrektora odebrali kapitanowie drużyn, za IV miejsce dyplom odebrał Bartosz Mularczyk, natomiast za miejsce I dyplom i puchar odebrał Adrian Kupiński. Pan dyrektor, przekazując
nagrody, pogratulował jeszcze raz sukcesów sportowych, jakie odnieśli nasi uczniowie w tym sezonie. Wszyscy uczestnicy turnieju uwiecznili to spotkanie na wspólnej fotografii. Turniej przygotowali p. Michał Aleksandrowicz i p. Michał Kwiecień. W organizacji turnieju pomagali i sędziowali uczniowie Dawid Tarasiuk, Bartosz Mularczyk, Tomasz Kaliszuk oraz Bartosz Kaliszuk. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do wspólnej rywalizacji.