foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

siata foto tytułowe1

W dniu 24.04.2012 w sali gimnastycznej ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej odbył się mecz finałowy Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców. Zwycięzcą meczu finałowego po emocjonujących pięciu setach została drużyna z klasy II Tf. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce uczniowie z klasy II Tf.

II miejsce klasa IV Ti

III miejsce uczniowie z klasy I Tl i c

IV miejsce drużyna z klasy III Th;

Pani dyrektor E. Zalech wręczyła dyplomy i Puchar Dyrektora ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej. Organizator dziękuje wszystkim drużynom za udział w turnieju. Szczególne podziękowania dla dziewcząt z zespołu tanecznego pod kierownictwem pani Wioletty Jaroszek oraz dla pana Wiesława Kameckiego za dokumentację fotograficzną.


SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY Z KLASY II TF:

1. Rafał Stobiecki - Kapitan
2. Jakub Abramowicz
3. Adam Wiraszka
4. Paweł Koprianiuk
5. Michał Serafin
6. Marcin Kwoczko
7. Daniel Mikołajczuk
8. Grzegorz Mackiewicz
9. Rafał Romaniuk
10. Andrzej Dębczak

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz