wagaryOd wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny, który odbędzie się w piątek- 20 marca. Akcję prowadzimy pod hasłem: „ STOP WAGAROM”. Jak co roku uczniowie naszej szkoły udowodnią, że to szczególne święto można spędzić inaczej niż pójść na wagary.

Na trzeciej, czwartej, piątej i szóstej lekcji będą odbywać się zabawy wiosenne (sala gimnastyczna). Uczestniczyć w nich będą uczniowie klas wyznaczonych na poszczególne godziny lekcyjne (wykaz klas w gablocie przy pokoju nauczycielskim ).

Przygotowaliśmy wiele ciekawych konkurencji, w których uczniowie będą próbować swoich sił w: zabawach sportowych, quizach z zakresu: gastronomii, bezpieczeństwa, sportu oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Chcemy, aby szkoła tego dnia wyglądała wiosennie, więc zachęcamy wszystkich uczniów do kolorowego ubioru:

klasy pierwsze obowiązuje kolor żółty, klasy drugie- niebieski, klasy trzecie- czerwony , a klasy czwarte- zielony. Bardzo prosimy wszystkich o pozytywne ustosunkowanie się do naszej propozycji.

Wszystkim uczniom proponujemy również zabawę pod nazwa „SZCZĘŚLIWY NUMEREK”. Pan dyrektor Ireneusz Długołęcki wylosował następujące numerki: 21, 25, 14, 24, 15, a Panie wicedyrektor zaproponowały: 8, 19,12.

Wszystkich zachęcamy do wspólnej zabawy.

Samorząd Uczniowski!