foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Opiekun Samorządu Uczniowskiego - Sylwia Łęczycka-Ozimek

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od ponad 6 lat. Uwielbiam swoją pracę, ponieważ codziennie mam do czynienia z młodymi ludźmi, którzy dostarczają mi chęci i energii do działania. Czuję się spełniona pracując w szkole, cieszę się, że mogę uczyć młodych ludzi języka, który ułatwi im dalsze życie i umożliwi kontakty z ludźmi na całym świecie.

W wolnym czasie czytam mnóstwo książek: obyczajowych, przygodowych, kryminałów jak i fantasy, które należą do najbardziej ulubionego przeze mnie gatunku. W codziennym życiu zawsze towarzyszy mi muzyka, w szczególności żeńskie głosy takich wokalistek jak: CocoRosie, Likke Li, Regina Spector, Monika Brodka (płyta Granda). Przepadam za podróżami, jedzeniem chipsów, wysiłkiem umysłowym i fizycznym. Nie cierpię zakłamania, jednostajności i wątróbki. Moim najnowszym i zarazem najbardziej realnym do zrealizowania marzeniem jest skok ze spadochronem.

W roku szkolnym 2010/2011 przydzielono mi stanowisko opiekuna samorządu i mam nadzieję, iż to nowe wyzwanie podniesie efektywność mojej pracy w szkole i rozwinie zdolności samorządowe naszych uczniów.

 

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz