W piątek 2 września przedstawiciele samorządu uczniowskiego na czele z przedstawicielami młodzieżowej Rady Miasta zbierali podpisy na jeden z projektów Budżetu Obywatelskiego Białej Podlaskiej.

Przez pierwsze kilkanaście dni września, młodzież z samorządu uczniowskiego pomaga uczniom klas pierwszych w ich pierwszych krokach na obiektach szkolnych.
Akcją koordynowała Natalia Michalczuk z klasy 4mTp.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Ogłasza zbiórkę ozdób świątecznych (bombki, łańcuchy i inne świecidełka) do dnia 20 grudnia

Dziękujemy za przeprowadzenie tej akcji przestawicielom SU: Natalii Michalczuk, Julicie Kaczmarczyk, Oliwii Korniłow, Amelii Nazaruk, Marcie Skrzypczak i Igorowi Burdzie.

W grudniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz marcu w związku ze Świętami Wielkanocnymi Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę upominków do domu Dziecka w Janowie Podlaskim i Komarnie. Zenbraliśmy mnóstwo zabawek, gier edukacyjnych i artykułów szkolnych.
Uczniowie klas 2k oraz 3e własnoręcznie wykonali okolicznościowe wypieki.