Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na maturze oraz determinacji w realizacji marzeń i życiowych planów! Pamiętajcie, że „przyszłość ma wiele imion, ale tylko myślący i odważni nazywają ją ideałem”.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły:

- Komisji ds. dyżurów za systematyczną pracę w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

Dyżury uczniowskie zostają czasowo zawieszone.

Dziękujemy Jowicie Borkowskiej z kl. 1m i Kamilowi Burda z kl. 1h - uczniom, którzy regularnie pracują na rzecz samorządu uczniowskiego losując 'Szczęśliwy numerek'.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy systematycznie pracują na rzecz społeczności szkolnej, a w szczególności:

Natalii Tarkowskiej, Klaudii BorkowskiejJakubowi Wawrysiewicz, Krystianowi Ćmakowskiemu, Pocztom Sztandarowym oraz uczniom z obsługi technicznej.

3 września b.r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/19. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, podczas części oficjalnej z udziałem młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły, pana Ireneusza Długołęckiego, który szczególnie gorąco powitał uczniów klas pierwszych i wyraził wielką radość ze wspólnego spotkania. Podkreślił również ich znaczący wpływ w podtrzymywaniu wielopokoleniowej tradycji szkoły. Ostatnim i tradycyjnym elementem uroczystości były spotkania w salach lekcyjnych uczniów z nauczycielami, którzy zapoznali wychowanków z aktualnym planem zajęć i z ogólnymi zasadami życia szkolnego

W środę 21 marca, w słoneczny pogodny dzień, uczniowie naszej szkoły postanowili powitać aktywnie. Pełni pogody ducha i energii wkroczyliśmy w wiosenny nastrój "IV Maratonem Fitness". Zabawę poprowadziła studentka AWF w Białej Podlaskiej. Następnie sceną zawładnęła uczennica naszej szkoły Wiktoria z klasy 3k i poprowadziła zajęcia tanecznym krokiem. W zabawie udział wzięło prawie 50 osób i wszyscy pomimo spoconych twarzy bawili się wyśmienicie.